All Products
-
Industrial LCD Monitor
-
Touch Panel PC
-
Industrial Touch Screen Monitor
-
Industrial Panel Mount Monitor
-
Android Panel PC
-
Rugged Panel PC
-
Sunlight Readable LCD Monitor
-
Open Frame LCD Monitor
-
IP65 Panel PC
-
Rugged LCD Monitor
-
Stretched Bar LCD Monitor
-
Outdoor LCD Display
-
Rugged Tablet PC
-
Digital Signage Displays
-
Embedded Industrial PC
-
FrancoisITD is a good manufacturer, responsive, before and after sales service, ready to help, anyway good design, impressive flat screens, reliable products. -
MarceloITD is a pleasure to work with and a valued strategic partner. Their team (Jessie) is very responsive and quick to react if we ever need help to support our own customers or work on updates together. The products are top and the service is the best across many industries. We are looking forward to doing more business together! -
LensonITD has provided us a wide range of configurations of industrial touchscreen, monitor and embedded computer products both in large and small quantities. We have installed many units in industrial manufacturing environments and have proven exceptional reliability. ITD has been prompt in order processing and delivery.
Keywords [ 15 6 touch lcd panel pc ] match 123 Products.
IP65 Embedded Touch Screen Rugged Panel Computer For Kitchen Easy To Clean
| CPU: | Intel I3 7100U |
|---|---|
| Memory: | DRAM 4GB, Max. 16G |
| Storage: | 120G |
1366x768 1000Mbps Ethernet Rugged Industrial Panel 250nits
| CPU: | Intel® Bay Trail Celeron Quad Core J1900 2.0GHz Processor |
|---|---|
| Graphic Chipset: | CPU Integrated Graphics HD And Support 1080p |
| LAN: | 1 X 10/100/1000Mbps Ethernet |
15.6" Multi-touch Screen pcap touch monitor VGA DVI HDMI input IP65 front VESA mount
| Packaging Details: | 1-5pcs/CTN, Safe, Firm |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-7 Business Days |
| Payment Terms: | T/T, PayPal(173515844@qq.com) |
TFT LCD 10.1" 1280x800 Resistive Touch Monitor CE FCC RoHS Compliance
| Cell Type/Glass Surface: | TFT |
|---|---|
| Screen Size: | 10.1" |
| Products Status: | Stock |
10.4 Inch Panel Mount Touch Screen Monitor XGA 1024×768 USB Powered Displaylink Chip
| Housing Material: | Rugged Metal |
|---|---|
| Aspect Ratio: | 4:3 |
| Native Resolution: | 1024X768 |
PCAP PCT Industrial USB Powered Touch Screen Monitor 7 Inch Displaylink All In One Cable
| Housing Material: | Rugged Metal |
|---|---|
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Native Resolution: | 1024X600 |
25ms DDR3 4GB HMI Touch Screen PC Realtek ALC662 All In One PC
| Processor: | Onboard Intel Celeron J1900/4th 6th/7th/8th Gen.Core I3/i5/i7 CPU |
|---|---|
| System Memory: | Onboard DDR3 4GB/8GB |
| Storage Disk Driver: | 1xMSATA,1XSATA,1XM.2 |
2025 23.6'' Round Industrial Multi PCAP Touch LCD All-In-One Panel PCs with ARM & X86 Wide Operating Temperature High-Resolution Monitor
| Delivery Time: | 10-15 Business days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T, PayPal(173515844@qq.com) |
| : |
TFT Display 5.7inch Monitor Touch Open Frame commercial users
| Screen Size: | 5.6'' |
|---|---|
| Resolution: | 640 X 480 |
| Pixel Pitch: | 640 X 480 |
IP67 Rugged Tablet PC 10.1" Capacitive Touch Screen MIL-STD-810G With 1D 2D Scanner
| Native Resolution: | 10.1 Inch IPS 16:10, 800x1280, 450nits |
|---|---|
| Processor: | Intel Atom X5 Z8350 |
| Touch Panel: | Multiple Point G+G Capacitive Touch Screen |

